Hikayemiz

İlk kurulduğu günden bu yana, dünya muazzam bir değişimden geçtiyse de Melis’te bir şey asla değişmedi: Mükemmeliyete olan tutkumuz.
 
Bunun ardında, büyük bir hızla büyümemize ve müşteri ihtiyaçları ile birlikte değişmemize rağmen, aile mirasımıza ve ana kurucu değerlerimiz olan güvenilirlik, saygı ve saflığa her zaman sadık kalmayı seçmemiz yatıyor. 

İlk günden itibaren, turşularımız, közlenmiş ürünlerimiz ve soslarımız ile en mükemmel doğal tadı sunmak için, en kaliteli mahsulü özenle, elle seçmeye ve toplamaya devam ediyoruz. Tazeliğin en üst düzeyde korunabilmesi için, toplama anından itibaren 8 ile 18 saat içinde ürünlerimiz en ileri teknolojiye sahip tesislerimize geliyor ve ambalajlanıyor. 

Melis kızının hikayesi de çalışmalarımıza ışık tutarak, bizlere, mükemmelin peşindeki bir aile olduğumuzu ve bunu korumamız gerektiğini hatırlatıyor. 

Bugün Melis, dünyanın her yerinde bilinen bir isim haline gelirken, özünü olduğu gibi koruyor ve efsanesi halen yaşıyor. Çünkü bazı iyi şeyler hiç değişmez.